خبرهای ویژه

» اخبار » تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان توسط افراد ناشناس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۶

 کد خبر: 3445
 76 بازدید

تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان توسط افراد ناشناس

تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان – پبنج شنبه مورخ ۱۶ فرورین فرد یا افرادی ناشناس به خودری نماینده مردم شهر شادگان خوزستان تیر اندازه کرده اند…

تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان توسط افراد ناشناس

تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان توسط افراد ناشناس;

 

 

 

طی حادثه ای نادر در استان خوزستان شهرستان شادگان فرد یا افرادی ناشناس به خودروی مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در استان خوزستان تیراندازی کردند و سپس گریختند. به گفته ی مقامات رسمی کشورمان این حادثه هیچ گونه تلفاتی نداشته و پس از تیراندازی به خودروی حامل نماینده مجلس مرم شادگان، آن افراد فورا محل را ترک کرده اند.

از سوی فرج سعیدی نیا، فرمانده پلیس شادگان گفته است که افرادی که در این حادثه دست داشته اند هم اکنون دستگیر شده اند. فرج سعیدی نیا، فرمانده پلیس شادگان در ادامه افزوده است که این حادثه به هیچ وجهه جنبه تروریستی نداشته است و اینتطور توصیف کرده است:

افراد ناشناس “در پی اختلاف با صاحب منزلی که نماینده مجلس شهر شادگان خوزستان در آن بوده اقدام به تیراندازی به سوی خودروهای پارک شده می‌کنند که تعدادی تیر به دو دستگاه خودروی همراهان نماینده خوزستان که در آن مکان پارک شده بود، اصابت کرد.”

قبل از این اظهار نظر، فرمانده پلیس شهر شادگان استان خوزستان به خبرگزاری مجلس گفته بود که: “به احتمال زیاد” این تیراندازی “به خاطر مسایل شخصی” بوده و ربطی به اعتراض‌های اخیر در این استان ندارد.

 

 

 

 

 

تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان

                                                        تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان

تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان

                                          تیراندازی به خودروی نماینده خوزستان

 

 

نماینده مجلس نیز اظهار کرده است:

در این حادثه به خودروی شخصی ینده و بخشدار و سایر مسئولان همراه اینجانب تیراندازی شد. او گفته است مهاجمان “خودروی بنده را می‌شناخته و به صورت تعمدی آن را مورد شلیک گلوله قرار داده‌اند.” همچنین در بخشی دیگر این نماینده مجلس از فراوانی اسلحه گرم در این استان نارضایتی کرده است.

 

 

بیشتر بخوانید:

 

 

 

 

بخش اخبار    صفحه نخست

 

 


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , سیاسی
ارسال دیدگاه